Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Etapy Projektu


  •     Etap I – Rozmowa z klientem

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest rozmowa z jej właścicielem. Analizujemy potrzeby i oczekiwania klienta. W pierwszej kolejności omówione zostają potrzeby, oraz założenia, jakie spełniać ma zamawiana strona internetowa.

  •     Etap II – Planowanie

Etap planowania w którym opracowujemy szczegółowe założenia projektu, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

  •      Etap III – Wykonanie projektu graficznego

Czyli zaprojektowanie strony internetowej. Wykonujemy projekt zgodnie ze sporządzoną specyfikacją, utrzymując ciągły kontakt z klientem  Po zakończeniu pracy przedstawiamy graficzny projekt strony. Na tym etapie opracowujemy również cały schemat nawigacji po serwisie.

  •     Etap IV – Kodowanie Strony

Przystępujemy do kodowania serwisu. Przygotowany produkt musi być skonstruowany tak aby identycznie wyświetlał się w każdej przeglądarce. Jednocześnie musi być przyjemny w obsłudze i łatwy w nawigacji.

  •     Etap V - Wdrożenie systemu zarządzania treścią

Przystępujemy do podpinania bazy danych w celu zainstalowania systemu CMS.Dzięki niemu wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera aby samodzielnie zmieniać treści.

  •     Etap VI- Testowanie

Etap w którym sprawdzamy poprawność działania serwisu.

  •     Etap VII – Instalacja

Instalujemy aplikację na serwerze wskazanym przez klienta lub na własnych przestrzeniach serwerowych.

  •     Etap VIII – Zamknięcie zlecenia

Po przejściu wszystkim powyższych etapów prac mających na celu stworzenie zgodnego z naszymi potrzebami, serwisu internetowego, następuje zamknięcie zlecenia. Jest to również moment podsumowania oraz naturalnie, rozliczenia powierzonego agencji zlecenia.