Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

O nas

Ogranicza nas tylko wyobraźnia, reszta to tylko kwestia czasu.


Kilka słów o nas

 

Firma nosi nazwę Asenti, została wyłoniona w trakcie burzy mózgów. W języku fińskim oznacza instalator, w hiszpańskim – zgoda. Dążymy, żeby w języku ojczystym nazwa oznaczała firmę świadczącą wysokiej jakości usługi w zakresie technologii internetowych. Natomiast zgodni jesteśmy co do tego, że tworzymy po to, żeby spełnić Twoje oczekiwania!

Jak to się zaczęło

 

Asenti powstała w 2010 roku w odpowiedzi na zaobserwowaną niszę w świadczeniu wysokiej jakości usług informatycznych zarówno dla klientów biznesowych jak indywidualnych. Świadczymy nowoczesne usługi informatyczne w oparciu o nowoczesne technologie. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, zależy Nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu!

Nasza Misja

 

W Asenti wierzymy, że aplikacje internetowe powinny być lekkie i wydajne. Nasz zespół grafików sprawia, że są doskonałe i zachwycają, programiści czynią je funkcjonalnymi, a nasza filozofia sprawia że są po prostu najlepsze!

 

Nasz Zespół

 

Naszą Firmę tworzy zespół młodych, dynamicznych, ambitnych, wykształconych ludzi dla których projektowanie to nie tylko praca, to przede wszystkim pasja. Naszą profesję wykonujemy z zaangażowaniem i prawdziwą przyjemnością.