Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Portale Internetowe

Portale i wortale internetowe są rozbudowanymi technologicznie i treściowo serwisami internetowymi, to nic innego jak bardzo rozbudowane strony WWW.

 

Własny portal internetowy to m.in.:

 

  • możliwość zbudowania społeczności wokół marki
  • sposobność połączenia sprzedaży ze społecznością
  • doskonałe miejsce do publikowania informacji
  • świetne narzędzie PR, komunikacji,
  • możliwość badania potrzeb konsumentów

 

 Największą zaletą tworzonych przez nas portali internetowych, poza indywidualną konfiguracją ich funkcjonalności, jest nacisk na optymalizację kodu źródłowego pod kątem wyszukiwarek internetowych. Portale internetowe oparte są o autorski system edycji treści - CMS, umożliwiający możliwie maksymalną edycję struktury i treści serwisu, przy możliwie maksymalnej prostocie administrowania, ograniczającej się do czynności analogicznych z podstawową obsługą edytora tekstów MS Word.

 

 Na bieżąco badamy rynek i potrzeby klienta pod względem nowości, dlatego też dostarczamy nowe i unikalne rozwiązania. Twój projekt będzie wyróżniać się pośród innych i przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Dzięki nam, oszczędzisz czas, pieniądze i otrzymasz potężne narzędzie internetowe w postaci nowoczesnego i perfekcyjnie zaprojektowanego portalu.  

 

 Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu. To co dla innych jest skomplikowane, dla nas jest normą.