Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Systemy CRM

Customer Relationship Management, czyli narzędzie do zarządzania kontaktami z klientem.

Główne funkcjonalności takich systemów to baza klientów (firm i ich pracowników), historia kontaktów z podziałem na rodzaj kontaktu (e-mail, telefon, spotkanie), kalendarz z funkcją przypominania.

Pomożemy wybrać takie funkcje dla twojej firmy, które będą wykorzystywane w codziennej pracy.

System CRM znacznie poprawi poziom obsługi klienta. Ponadto taki system usprawni funkcjonowanie firmy, gdyż wszystkie ważne informacje znajdują się w systemie i są w każdej chwili dostępne dla upoważnionych osób.

CRM nie jest etapem rozwoju organizacji lecz drogą, którą może ona podążać. Stąd też dobry system CRM jest w stanie zająć centralne miejsce w przedsiębiorstwie – całościowo obsługiwać procesy obiegu informacji.

CRM zapewnia kontrolę nad procesami w firmie.

 

Zapraszamy do współpracy!