Warto wiedzieć

Co to jest system CMS?

System CMS to najprościej mówiąc system pozwalacjący zarządzać treściami prezentowanymi na stronach internetowych oraz strukturą stron internetowych. Dzięki takiemu systemowi... czytaj więcej »

Po co mi strona internetowa?

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o ofercie danej firmy. Strona internetowa to... czytaj więcej »

Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutacje pracowników na stanowiska:

Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz rozwój serwisów internetowych i aplikacji webowych

  • Modyfikacja istniejących serwisów

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości PHP5 (OOP),

  • Dobrej znajomości HTML, CSS i JavaScript,

  • Dobrej znajomości SQL,

  • Systematyczności i samodyscypliny,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji,

Dodatkowe atuty (niewymagane):

  • Doświadczenie niekoniecznie komercyjne (związane ww. technologiami),

  • Znajomoć Zend Framework,

  • Znajomość jQuery,

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o dzieło w dynamicznie rozijającej się firmie w Łodzi,

  • możliwość stałej pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Grafik Komputerowy

Wymagania:

  • znajomość pakietu Adobe Photoshop,
  • dbałość o detale oraz dobry gust,
  • ciekawe portfolio i doświadczenie w pracy jako grafik komputerowy mile widziane,
  • znajomość html5 oraz css3 mile widziane,

Zakres obowiązków:

  • tworzenie szablonów stron www,
  • kreacja graficzna na potrzeby poligraficzne (ulotki, foldery, broszury, wizytówki, plakaty, loga, katalogi),
  • kontrola, weryfikacja i korekta otrzymywanych projektów graficznych.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o dzieło w dynamicznie rozwijającej się firmie w Łodzi,
  • możliwość rozwoju,

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)"